1. Private Server tanıtım bölümümüz açıldı.Buraya tıklayarak serverlarınızı tanıtabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Reklam ve tanıtım fiyatlandırmaları için Eagle'a özel mesaj atınız.
    saat kordonu pintipin.com windows 10 key windows 10 pro key windows 11 pro key windows 11 fiyat
Duyuruyu Kapat
5651 Sayılı Yasaya Göre Forumumuz daki Mesajlardan Doğabilecek Tüm Sorumluluk Yazan Kullanıcıya Aittir. Tüm Hukuksal Şikayetler İçin Buradan İletişime Geçebilirsiniz. 7(Yedi) Gün İçerisin de Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

Knight Online Sohbet Bölüm Kuralları

'Knight Online Sohbet' forumunda Eagle tarafından 6 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

Etiketler:
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Eagle

Eagle Forum Sahibi Site Yetkilisi Administrator

Alınan Beğeniler:
    0
    Knight Online Bölüm Kuralları

1. Forumda hack programı paylaşmak ya da bu tür programlar hakkında yardım istemek kesinlikle yasaktır.
    2. Küfür etmek kesinlikle yasaktır. Küfür eden banlanır. Konu açarken veya konuya cevap yazarken küfür kısaltmaları da küfür olarak işlem görecektir. Kısaltma kullandığınız için küfür sayılamayacağını iddia etmeyiniz.
    3. Koxp, dupe, çift KO açma programları, tektık ve diğer illegal yöntem ile ilgili paylaşım yapmak yada yardım istemek yasaktır.
    4. Forumda arama yapmadan konu açmamaya özen gösterin. Buradan arama yapabilirsiniz.
    5. Forum ortamında olduğunuzu unutmayın, özellikle birebir diyaloglara girerken üslubunuzu koruyunuz. Küfür & Argo kelimeler kullanmayınız.
    6. Açtığınız konularda, konu başlıkları içeriğini yansıtmalı, yansıtmazsa konunuz kilitlenir. Konu başlıklarını “yardım pls”, “hey yardım edin”, “yardım eden yok mu?” gibi anlamsızca yazmayın.
    7. Flood, reklam yapmak, referanslı ve virüslü link paylaşmak kesinlikle yasaktır ve ban sebebidir.
    8. İçeriği asılsız olan, gerçeklik payı olmayan ve kargaşaya sebebiyet verecek konular açmak yasaktır.
    9. "Kullanıcı Adı" ve "Şifre" vermek ve istemek kesinlikle yasaktır.
    10. Açılan konulara “Kilit Pls”, “Kilitleyin Pls”, “Ban Pls”, “Kilit + Ban Pls” tarzında mesajlar yazmayın. Şunu bilmelisiniz ki sırf siz istediniz diye ya da siz adama gıcık oldunuz diye konu kilitlenmez. Kilitlenmesi gerekiyorsa kilitlenir. Sizin bu tarzda bir mesaj yazmanıza gerek yoktur.
    11. Kural dışı konular açılmış olsa da, bir forum üyesinin başka bir üyeye karşı nezaket dışı konuşması yasaktır. Örn: '' Sıktınız artık, bu konuların yeri burası değil, artık konu açmayın!''. Konu sahibini uyarmak istediğinizde nazik bir dille uyarabilirsiniz.
    12. Bölümü ilgilendirmeyen, oyunla alakasız konular açmak, konu ne olursa olsun yasaktır.
    13. Forumda tartışmak kurallar çerçevesinde olmalıdır. Bireyler ve clanlar hakkında kötü konuşmalar yasaktır. Sizin kimseyi küçük düşürücü ve alaycı tavırlarla konuşmaya hakkınız yok, kişi her kim olursa olsun!
    14. Knight Online ile ilgili tüm teknik problemleriniz için Knight Online Teknik Destek bölümüne konu açabilirsiniz.
    15. İtem alım-satımı ve karakter alım-satımı ile ilgili konularınızı Market bölümüne açınız.(USKO , STEAMKO)
    16. Foruma, Allah'a, Kitaba, kişi veya kurumlara, aileye edilen küfürlü resimler paylaşılamaz ve konu içeriğinde bulundurulamaz.
    17. Acil müdahale gerektiğini düşündünüz durumlarda, bölüm görevlilerine veya online olan yöneticilere özel mesaj atınız.
    18. Her ne nedenle olursa olsun, Knight Online bölümlerinde download linki paylaşımı yasak ve ban sebebidir. Link paylaşımını sadece bölüm görevlileri yapabilir.
    19. Bireyler ve clanlar hakkında suçlama yaparken, bunu destekleyecek kanıtlar sunmanız gerekmektedir.

Son düzenleme: 21 Ocak 2024
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
    Duyuruyu Kapat